Je spustená rezervácia poradia na: 8.kolo IKHL Hrašné.

1kolo-ikhl-bolo-odstartovane-v-senici-na-memoriali-jozefa-kovacovskeho

1.kolo IKHL bolo odštartované v Senici na Memoriáli Jozefa Kovačovského

Monika Filková | 12.08.2021 | 946x

Nemožné sa stalo možným a po roku „prestávky“ sme opäť odštartovali hasičskú sezónu a to 1.kolom IKHL v Senici na 3.ročníku Memoriálu Jozefa Kovačovského. 

Slnečné počasie sme si ako je zvykom vymodlili a podmienky pre súťažné družstvá tak boli viac ako priaznivé.  (Ranný dážď nás síce trochu postrašil ale predsa sme si ho vymodlili, či nie?  :D ) 

Súťaže sa zúčastnilo celkovo 14 tímov z toho 9 bolo mužských a 5 ženských. Najlepšie sa darilo mužom z DHZ Pavlice – A, ktorí si odniesli aj putovný pohár s časom 14,50s. Na druhom mieste skončili muži z DHZ Babulicov Vrch s časom 15,04 s a tretie miesto obsadili muži z DHZ Prašník s výsledným časom 15,20s. V ženskej kategórii si prvé miesto vybojovali baby z DHZ Podbranč Horná dolina s časom 17,81s. Druhé miesto obsadili ženy z DHZ Hrašné s časom 18,93s. Tretie miesto si odniesol domáci tím žien z Firesport Family Senica s časom 19,78s. Rekord trate tento rok prekonaný nebol ani v jednej kategórii. Najlepšieho prúdara si odniesol Daniel Kupkovič (PP) s časom 13,83s z tímu DHZ Pavlice – A. Najlepšou prúdarkou súťaže s krásnym časom 17,62s sa stala Beáta Jankovýchová (PP) z DHZ Podbranč Horná dolina.  

Počas súťaže si mohli všetci prítomní pochutnať na guľáši alebo domácich vafliach, a na výčape sa príjemne osviežiť kofolou a samozrejme nechýbalo ani pivko. Domáci (realizačný) tím ďakuje všetkým, ktorí si našli čas a strávili toto slnečné sobotňajšie popoludnie spolu s nami na súťaži a stali sa súčasťou spomienky na nášho „veliteľa“. Tešíme sa na vás zasa o rok! Nezabudnite si svoje srdcia rozbúchať znovu pre hasičský šport...